IT alkalmazástámogató rendszermérnök (fejlesztési szakértő)
Pozíciócsoport:
Informatikai üzemeltetés
Karrierszint:
4-6 év gyakorlat
Munkavégzés helye:
Budapest - XI. kerület
Munkavégzés jellege:
Alkalmazotti státusz teljes munkaidőben

Az új munkatárs a vállalat Informatikai osztályának tagjaként, közreműködik a szolgáltatás menedzsment feladatkörhöz tartozó folyamatok kialakításában, továbbfejlesztésében.

Fő feladatai:

  • Alkalmazás menedzsment szolgáltatás menedzseri feladatokat végez
  • Felügyeli a kezelésében lévő alkalmazásokra vonatkozó hibajegyeket
  • Kapcsolatot tart fenn a felügyeletében lévő rendszerek üzemeltető és fejlesztő partnereivel
  • Összegyűjti a felügyeletében lévő rendszerekre vonatkozó igényeket, pontosítja az igényeket, egyeztetni az üzlet területtel, valamint az érintett partnerekkel
  • Közreműködik a felügyeletében lévő alkalmazások fejlesztési jövőképének kialakításában, irányítja a kezelésében lévő rendszerek fejlesztési projektjeit
  • Közreműködik a szolgáltatás menedzsment feladatkörhöz tartozó folyamatok kialakításában, továbbfejlesztésében
  • Vezeti az előírt nyilvántartásokat, ügyelve a szabályosságra, megfelelő, műszakilag pontos dokumentálásra: az érvényben lévő vezérigazgatói utasítások, ill. rendelkezések alapján

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 2 év alkalmazástámogatói, vagy alkalmazás-üzemeltetési tapasztalat
  • Rendszerszervezési ismeretek
  • Folyamatkezelési tapasztalat
  • Alkalmazás- és szolgáltatás menedzseri ismeretek
  • Nagyvállalati alkalmazások ismerete
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Folyamatorientált látásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Pro-aktivitás
  • Jó koordinációs készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Társalgási szintű angol
  • Sharepoint ismeretek
  • Jogosultságkezelési ismeretek

Előny:

  • Projektvezetési tapasztalat
  • Fejlesztőkörnyezeti ismeretek (Visual Studio, Sharepoint Designer)

Kompenzációs csomag:

  • versenyképes fizetés
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • kényelmes irodai környezet
  • biztos munkahely
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat